Tarptautiniai ryšiai

Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto Azijos studijų (bakalauro) ir Šiuolaikinių Azijos studijų (magistrantūros) programų studentai kiekvienais metais turi galimybę dalinių studijų vykti į Azijos šalių ir Europos universitetus.

Šiuo metu Azijos ir transkultūrinių studijų institutas yra pasirašęs Eramus + sutartis su 18 universitetų Belgijoje, Bulgarijoje, Islandijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Turkijoje ir Vokietijoje. Taip pat Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentai turi galimybę su Erasmus + stipendija vykti studijoms į Jordanijos ir Indijos universitetus.

Vilniaus universitete pasirašytų dvišalių sutarčių pagrindu Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentai turi galimybę išvykti studijuoti į Indijos, Japonijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Taivano, Singapūro ir Tailando universitetus.

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentai gali dalyvauti ISEP ir kitose mainų programose.

VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto Dalinių studijų tvarka
Dalinių studijų prašymas  Studijų sutartis

Išsamesnės informacijos teiraukitės:

Monika Orechova, tel. (8 5) 268 7162, el. p.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos