kalba Japonu atskl int

 

 

 

 

 

Japonija yra viena iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio šalių, kurios prekiniai ženklai dalyvauja nuolatinėje konkurencinėje kovoje pasaulio rinkoje ir daro jai milžinišką įtaką pačiuose įvairiausiuose sektoriuose. Todėl nenuostabu, kad japonų kalbos studijos yra svarbi verslo ir prekinių santykių su Japonija dalis. Tačiau turtinga tradicinė ir šiuolaikinė Japonijos kultūra taip pat žavi ir domina milijonus žmonių pasaulyje. Nuo anime iki sushi ir nuo manga iki origami: japonų kultūrą drąsiai galime vadinti pasauline, o japonų kalbos mokymasis yra tarsi raktas pažinti ne tik kultūrą, bet ir Japonijos visuomenę.

Japonų kalba pasaulyje kalba apie 130 mln. ir pagal kalbėtojų skaičių tai yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų. Dėl struktūrinių panašumų, pramokus japonų kalbą galėsite lengviau išmokti korėjiečių kalbą, o taip pat ir kinų, kadangi viena iš japonų kalbos abėcėlių, kanji, naudoja kiniškų hieroglifų sistemą.

Daugiau apie japonų kalbą

Japonų kalbą Rytų kalbų mokykloje dėsto VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto dėstytojai Mindaugas Ignotas, Agnė Andriuškaitė ir Steigvė Jurkevičiūtė.


Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos