Kviečiame į parodą „Studijos 2020“

Studijos 2020 01

2020 m. vasario 6–7 d. kviečiame apsilankyti parodoje „Studijos 2020“ ir susipažinti su studijų galimybėmis bei programomis aukštosiose mokyklose.

Parodoje bus pristatomos studijų, mokymosi, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės. Karjeros konsultantai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai pasiruošę padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį.

Studijų mugė suteiks ne tik reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms, bet ir leis iš arčiau pažinti būsimą universitetą bei jo bendruomenę. 

VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas siūlo rinkti bakalauro „Azijos studijų“ programą, kurią sudaro tokios regioninės specializacijos: Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija. Išsamią informaciją galite rasti čia.

Apie magistrantūros tarpdisciplininę programą „Šiuolaikinės Azijos studijos“ informaciją rasite čia.

Daugiau informacijos apie studijų programas: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems

Plačiau apie parodą: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2020


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos